Diğer Sporlar, Dünya

“Serena Williams ve Megan Rapinoe’nun başarılı birer güreşçi olabileceklerine inanıyorum”

Alan Savunması

WWE başkan yardımcısı Stephanie McMahon, ABD’li futbol yıldızı Megan Rapinoe ve tenis ikonu Serena Williams’ın eğlence şirketine katılmaları halinde iyi güreşçiler olacağına inanıyor.

Dünyanın en büyük profesyonel güreş platformu WWE’nin başkan yardımcısı baş marka sorumlusu McMahon; iki dünya şampiyonluğu bulunan Megan Rapinoe, iki olimpiyat altın madalyası sahibi ve dünya şampiyonu boksör Claressa Shields ve tenis ikonu Serena Williams‘ın başarılı birer güreşçi olabileceklerini söyledi.

WWE olarak kapılarının bu isimlere sonuna kadar açık olduğunu söyleyen McMahon, Insider’a yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“WWE’nin kapısı sonuna kadar açık”

“Bence bu isimlerin güreşmesi müthiş olurdu, bu kesin. Williams kardeşlerden sadece Serena’dan bahsettim, Venus’u dışarıda bıraktım ama o da bir güç merkezi. Ayrıca büyük de bir Claressa Shields hayranıyım.

“Claressa elbette bir WWE süperstarı olabilir, onunla ringe çıkmaktan ölesiye korkardım. Başarılı bir güreşçi olabileceklerine inandığım bir grup Amerikalı futbolcunun ismini vereceğim. Bence Megan Rapinoe çok açık sözlü olurdu. Alex Morgan, Lindsey Vonn… Basketbolcu Skyler Diggins Smith…

“Bu herkes için geçerli değil tabii ki ama bir kişiliğiniz varsa, karakter sahibi bir sporcuysanız ve insanlarla bağlantı kurabiliyorsanız, WWE’de eğitilebilirsiniz. Bu da WWE’nin güzel yanı.

“Hangi spordan geldiğin önemli değil. Elbette WWE, bir dizi kadın ve erkek yıldız için kapıyı sonuna kadar açar.”

İlginizi Çekebilir

...
“Sporu kadın ya da erkek olarak ayırmak doğu değil”
...
Merve Tuncel, 800 metre serbest stilde olimpiyat A barajını geçti
...
Panseksüel sporcu, şişme kadınla evlendi: “Ateşli ve şefkatli”
...
Öğrencilerini istismar eden antrenöre ikinci kez tahliye

Popüler Haberler

...
Sebastian Vettel, Türkiye iktidarını ve yargısını eleştirdi: “Türkiye, bu mesajı vermek için doğru bir yer ve bunun nedeni açık”

825 kere okundu.

...
İngiltere’de gündem: Kadın spor yorumcuları

750 kere okundu.

...
Galatasaray’dan Barcelona’ya: Aysel Uçkan: “Barcelona’ya gelmek kolay olmadı, savaştım ve kazandım”

750 kere okundu.