Dünya, Futbol

Beşiktaşlı futbolcu Umut Nayir’den Taylan Antalyalı’ya destek

Alan Savunması

Beşiktaşlı futbolcu Umut Nayir, Onur Haftası’nı kutladığı için TV100’deki “VAR Odası” isimli programda hedef gösterilen Taylan Antalyalı’ya destek verdi.

A Milli Takım ve Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Taylan Antalyalı, her yıl Haziran ayının son haftasında düzenlenen Onur Haftası’na, üzerinde gökkuşağı renkleriyle “Powered by Pride” yazılı bir tişört giyerek destek verdi.

Türkçesi “Gururla destekliyorum” anlamına gelen tişörtü giydiği fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Antalyalı, bu tişörtü giymesi sebebiyle TV100’de yayımlanan “VAR Odası” isimli futbol yorum programında linç edildi.

Programda Antalyalı hakkında “Geyliğin reklamını yapıyor”, “burası Müslüman bir ülke”, “milli takım kadrosundan çıkarılmalı” gibi ifadeler kullanıldı.

Sosyal medya kullanıcılarından çok sayıda destek mesajı alan Taylan Antalyalı’ya bir destek de Beşiktaş forması giyen Umut Nayir’dan geldi.

tıklayın- Onur Haftasını kutlayan Taylan Antalyalı, canlı yayında linç edildi: “Milli takımdan atılsın, geyliğin reklamını yapamazsın”

Geride bıraktığımız sezonu Hırvatistan’ın Hajduk Split takımında kiralık olarak geçiren Nayir, sosyal medya hesabından Nayir’in ilgili fotoğrafını paylaşarak “Ben zaten Milli takım kadrosuna çağrılmamıştım” ifadesini kullandı. Nayir, açıklamasının sonuna kalp emojisi de koydu.

Nayir, aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde okuyor.

İlginizi Çekebilir

...
VEDA
...
HDP Milletvekili Oya Ersoy, kadın sporcular hakkında konuştu: “Kadınlar, çocuklar, LGBTİ+’lar için laiklik yaşamsaldır”
...
Norveçli takıma “şort cezası” veren hentbol federasyonu başkanlarına kadın birliklerinden istifa çağrısı
...
VakıfBank, Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları’nda 13 isimle temsil edildi

SOSYAL AĞ

Popüler Haberler

...
Fatih Terim’den trans kadın Selin Ciğerci ile evli olan Tuzlasporlu futbolcu Gökhan Çıra’ya transfobik gönderme

1755 kere okundu.

...
12 yaş altı kız futbol Takımı erkekler liginin şampiyonu oldu

1595 kere okundu.

...
Başörtülü sporsevere linç girişimi: “Tesettür böyle zulüm görmedi”

1590 kere okundu.