Dünya, Futbol

Talat Tuncel, milli takımı ve Necla Güngör’ü eleştirdi: “Bu rezillik böyle kapanmaz”

Alan Savunması

Türkiye A Milli Kadın Futbol Takımı‘nın eski Teknik Direktörü Talat Tuncel, takımı ve teknik direktörü Necla Güngör’ün bir şeylerden utanıyor olabileceğini söyledi.

Türkiye A Milli Kadın Futbol Takımı‘nın eski Teknik Direktörü Talat Tuncel, son UEFA Avrupa Kadınlar Futbol Şampiyonası Grup eleme maçında alınan 8-0’lık Hollanda mağlubiyetinin ardından kasım ayında görevinden istifa etmiş, yerine yardımcısı Necla Güngör Kırağası getirilmişti

Tuncel, 29 ve 30 Ekim’de sosyal medya hesabından bir dizi tweet atarak, kadın milli takım futbolcularının 23 Ekim Cuma günü UEFA Avrupa Kadınlar Futbol Şampiyonası Grup eleme maçında karşılaşıp 0-0 berabere kaldığı Kosova maçından sonra soyunma odasında şampanya patlattığını söylemişti.

TIKLAYIN- Talat Tuncel’den flaş iddia: “Kadın milli takımı, Kosova maçı sonrası soyunma odasında şampanya patlattı!”

Daha önce illi takım teknik direktörü Necla Güngör Kırağasını da defalarca kez eleştiren Tuncel, eleştirilerine bir yenisini daha ekledi.

Talat Tuncel: “Teknik direktör bir şeylerden utanıyor galiba”

Sosyal medya hesabından bir dizi tweet atan Tuncel, Kırağası’nı bir şeyler sakladığını ima ederek “Kadın A Milli Takım ayın 17’sinde kampa girdi, bugün ayın 20’si ve TFF’nin sitesinde Kadın A Milli takımıyla ilgili hiç bir haber çıkmadı. Teknik direktör bir şeylerden utanıyor galiba” dedi.

Riva’daki Kadın A Milli Takım kampında cep telefonlarını hocaların topladığını tahmin ediyorum, kimse resim paylaşmıyor. Neden acaba!!

“Bu rezillik böyle kapanmaz”

Milli oyuncuların Kosova maçı sonrası soyunma odasında şampanya patlattığı iddiasını yenileyen Tuncel, bunun bir rezillik olduğunu ve kapanmasına müsaade etmeyeceğini söyledi:

“Düşünün dünyanın en büyük organizasyonu Formula 1 Türkiye’de, adam dünya şampiyonu oluyor, adama gazoz veriliyor; sen Kosova’yı yenemiyorsun, soyunma odasında şampanya patlatmaya izin veriyorsun sonra kapalı kapılar [ardında]. Bu rezillik böyle kapanmaz.”

İlginizi Çekebilir

...
PSG, Olympique Lyon’un 80 maçlık yenilmezliğini sona erdirdi!
...
Suudi Arabistan’da Kadın Futbol Ligi başladı!
...
Eczacıbaşı VitrA, Orkid ile sponsorluk anlaşması imzaladı
...
Collin Martin: “Eşcinsel sporcuların açılmalarını engelleyen şeyin ne olduğunu bilmiyorum”

Popüler Haberler

...
Sebastian Vettel, Türkiye iktidarını ve yargısını eleştirdi: “Türkiye, bu mesajı vermek için doğru bir yer ve bunun nedeni açık”

755 kere okundu.

...
İngiltere’de gündem: Kadın spor yorumcuları

665 kere okundu.

...
Başörtüsüyle spor yapan hâfıza linç girişimi: “İzlerken utandım, sen kadınsın, edebini bileceksin!”

655 kere okundu.