Dünya, Futbol

Berna Gözbaşı: “O arsızlara söyleyin, pes etmeyeceğim!”

Alan Savunması

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, sezon öncesi transfer edilen 8 futbolcunun yetişmeyen lisansı ile ilgili açıklama yaptı. Gözbaşı, “Bu enkazı bir başarı hikayesine dönüştürene kadar ne ben ne ekibim asla vazgeçmeyecek” derken, eski yöneticilere de sitemde bulundu.

TFF Süper Lig ekibi Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, sosyal medya hesabından transfer durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Süper Lig ekiplerinden Hes Kablo Kayserispor‘da son gelen transfer yasağı ile sezon başında takıma kazandırılan Yaw Ackah, Daniel Avramovski, Dimitrios Kolovetsios, İlhan Depe, Harrison Manzala, Joseph Attamah, Muğdat Çelik ve Aaron Justin Lennon, lisanslarının yetişmemesinden dolayı Kasımpaşa maçında oynayamayacağı kaydedildi.

Berna Gözbaşı: Büyük emekler ve özveri ile yeni bir takım kurduk

“Büyük emekler ve özveri ile yeni bir takım kurduk. Takımda kalan futbolcularımız ve yeni transferlerden çok umutluyuz. Birkaç eksiğimiz var, onları da kısa sürede tamamlayacağız. Forvetlerimizden biri ile Pazartesi günü sözleşme imzalayacağız, 2’ncisi hafta arası gelecek.

“Ne yazık ki son dakika çıkan eski borçlar (7 haneli Euro yasaklar) ödemesi derhal tarafımca yapılmasına rağmen; hafta sonu nedeniyle ve oyuncunun güven sorununu aşmak diplomatik girişimlerle mümkün olabildiği için lisanslar çıkıyor ama 24 saat kuralına aykırı hareket edemiyoruz.

“Şehrin kulübünü uçan kuşa borçlu yapanlar…”

“Uzun bir sezon olacak, hedefimiz güzel futbol ve sağlam altyapı. Hayalimizdeki Kayserispor için hep destek, tam destek. Bu arada yeni transferlerle ilgili yaşanan sorun birilerinin ilk başkan olduğumda fesih edenlerle borcunu anlaşıp helalleşirken “Bu borçlar 2023’ün sorunu sanane?” dedikleri borçlar. Söylemeden geçemeyeceğim. 

“İtibarı yerle bir edilmiş bu kulübü en itibarlı kulüplerden biri yapana kadar bu enkazı bir başarı hikayesine dönüştürene kadar ne ben ne ekibim asla vazgeçmeyecek. Şehrin kulübünü uçan kuşa borçlu yapan ama halen konuşabilen, yazdıran arsızlara duyurulur: Pes etmeyeceğim!!

İlginizi Çekebilir

...
Pembe Top, bu yıl Neslihan Atagül Doğulu’da
...
Hamileliği sebebiyle tepki alan Carli Lloyd, ilk kez konuştu
...
Cinsel tacize uğrayan poker oyuncusu, canlı canlı yakılarak öldürüldü
...
Siyahi haklarını savunmak için basketbolu bıraktı, hapisten çıkmasını sağladığı muvekkiliyle evlendi

Popüler Haberler

...
Başörtüsüyle spor yapan hâfıza linç girişimi: “İzlerken utandım, sen kadınsın, edebini bileceksin!”

495 kere okundu.

...
12 yaş altı kız futbol Takımı erkekler liginin şampiyonu oldu

450 kere okundu.

...
Dilara Gedikoğlu: Cinsiyet ayrımı sadece sporda değil toplumdaki çoğu noktada karşımıza çıkıyor

425 kere okundu.