Diğer Sporlar, Dünya

Cinsel tacize uğrayan poker oyuncusu, canlı canlı yakılarak öldürüldü

Alan Savunması

Amerika’da 33 yaşındaki ünlü poker oyuncusu Susie Zhao, bir erkek tarafından cinsel tacize uğradıktan sonra canlı canlı yakılarak öldürüldü.

Amerika’nın Oakland kentinde 13 Temmuz tarihinde bir mesire alanında kadının yakılmış cesedi bulundu. Polisin yaptığı soruşturma sonrası kadının ünlü poker oyuncusu 33 yaşındaki Susie Zhao olduğu tespit edildi.

Polis 60 yaşında daha önce cinsel tacizden sabıkası bulunan Jeffrey Morris isimli adamı gözaltına aldı. Görülen davada, Morris’in Susie’ye cinsel tacizde bulunduktan sonra canlı bir şekilde yaktığı açıklandı. Mahkemeye telekonferansla katılan Adli Tıp uzmanı Dri Andrew Hanosh, yaptıkları incelemede saçlarının kesildiğini, ciğer ve solunum yollarında is tespit ettiklerinin bunun Susie’nin canlı bir şekilde yakıldığının ispatı olduğunu söyledi.

Cinsel tacize uğrayan poker oyuncusu Zhao, canlı canlı yakılarak öldürüldü

Sert bir cisimle defalarca darp edilmiş

Otopsi raporunda ayrıca Susie’nin cinsel organına sert bir cisimle defalarda vurulduğu için büyük hasarın meydana geldiğini açıkladı. Susie’nin yanmış cesedini bulan Ronald Granville, ilk önce cesedin plastikten yapılmış bir vitrin mankeni olduğunu daha sonra insana ait bir ceset olduğunu fark edince polise haber verdiğini söyledi.

Cinsel tacize uğrayan poker oyuncusu Zhao, canlı canlı yakılarak öldürüldü

Sekiz telefon görüşmesi

Susie’nin telefon kayıtlarına bakan polis Susie ve Morris arasında en az sekiz kez görüşme olduğunu tespit etti. Polis ayrıca çiftin bir motelde beraber kaldıklarını ve cinayetin meydan geldiği mesire yerine beraber geldiklerini dile getirdi. Morris’in avukatını mahkemede müvekkilinin tahliye edilmesini talep etmesine rağmen mahkeme cinayetle ilgili somut delillerin bulunduğunu ve Morris’in tutuklu yargılanmasına karar verdi.

İlginizi Çekebilir

...
Olimpik Kadın Boks Milli Takımı’ndan 3 madalya
...
2 yılda 258 bisikletli trafikte can verdi: Kazaların tamamında suçlu araçlar
...
Ünlü kayakçı Lindsey Vonn, selülitli fotoğrafını paylaşıp isyan etti!
...
Karoas+’dan “Aseksüel ve Gamer” etkinliği

Popüler Haberler

...
Başörtüsüyle spor yapan hâfıza linç girişimi: “İzlerken utandım, sen kadınsın, edebini bileceksin!”

625 kere okundu.

...
İngiltere’de gündem: Kadın spor yorumcuları

605 kere okundu.

...
12 yaş altı kız futbol Takımı erkekler liginin şampiyonu oldu

560 kere okundu.