Dünya

Bahar Özgüvenç, “Futbol erkek oyunu mudur?” diye soran sunucuya yanıt verdi, stüdyo buz kesti

Alan Savunması

A Spor’da yayımlanan “Son Sayfa” isimli futbol yorum programına katılan antrenör Bahar Özgüvenç, burada moderatör tarafından kendisine sorulan “Futbol erkek oyunu mudur?” sorusuna verdiği yanıtla stüdyoda derin bir sessizlik oluştururken büyük de takdir topladı.

Paris Saint-Germain (PSG) Türkiye Akademisi’nde baş antrenörlük yapan eski futbolcuy Bahar Özgüvenç, dün A Spor’da yayımlanan bir programa katıldı.

Mustafa Göksu’nun moderatörlüğü, Ilgaz Çınar’ın yorumculuğuyla gerçekleşen “Son Sayfa” isimli spor-yorum programına yorumcu olarak katılan Özgüvenç, burada Süper Lig’de geride kalan haftanın maçlarını değerlendirdi.

Özgüvenç, burada bir maçı değerlendirirken konu futbolun sertliğine geldi. Erkek futbolcuların maç içerisinde her fırsatta kendini yere bırakmasından yakınan Özgüvenç, “Ben hakem olsam, ‘boşuna yatmayın, hadi top oynayacağız’ mesajını tek tek tüm futbolculara yollarım. Faulu görsem bile ‘Hadi hadi kalk’ derim. Sert oynanır futbol” yorumunda bulundu.

Devamında da “Bir de hani ‘futbol erkek oyunu (!)’ derler” ifadelerini kullanan Özgüvenç’e, programın moderatörü Mustafa Göksu, “Futbol erkek oyunu değil mi?” sorusunu sordu.

Özgüvenç, bu soruya karşılık olarak Göksu’ya “Valla bende 6 tane platin var, sizde var mı?” sorusunu yöneltti.

Göksu, “Yok” yanıtını verince Özgüvenç de “Tamam” yanıtını vererek konuyu kapattı. Özgüvenç’in bu yanıtının ardından stüdyoda derin bir sessizlik oluştu.

İşte o anların videosu:

İlginizi Çekebilir

...
Cinsiyetçi saldırılara maruz kalan yorumcu Karen Carney Twitter hesabını kapattı
...
“Sporu kadın ya da erkek olarak ayırmak doğu değil”
...
VakıfBank’tan 2020’de 47 maçta 45 galibiyet
...
Merve Tuncel, 800 metre serbest stilde olimpiyat A barajını geçti

Popüler Haberler

...
Sebastian Vettel, Türkiye iktidarını ve yargısını eleştirdi: “Türkiye, bu mesajı vermek için doğru bir yer ve bunun nedeni açık”

820 kere okundu.

...
İngiltere’de gündem: Kadın spor yorumcuları

745 kere okundu.

...
Galatasaray’dan Barcelona’ya: Aysel Uçkan: “Barcelona’ya gelmek kolay olmadı, savaştım ve kazandım”

745 kere okundu.