Diğer Sporlar, Dünya

Güreş dünyasında “Diva” olarak bilinen isim, yetişkin filmleri üreten bir şirket için çalışmaya başladı

Alan Savunması

WWEde “Diva” olarak adlandırılan ve platformun Onur Listesi’nde yer alan güreşçi Tammy Sytch, yetişkin filmleri üreten bir şirket için çalışmaya başladı. Sytch, ücret karşılığında bir internet sitesinde fotoğraflarına yer verecek.

47 yaşındaki Tammy Lynn Sytch 1990’lı yılların Amerika’sında, profesyonel güreşin zirvesine kadar oturdu. Çok başarılı bir güreş kariyerine sahip olan Sytch, özellikle kariyerinin ilk üç yılında hayranlar arasında o kadar popüler bir hal aldı ki sonrasında “Diva Sunny” ismine layık görüldü

Sytch 1998 yılında, biten sözleşmesi WWF (Dünya Güreş Federasyonu) tarafından uzatılmadı ve oyuncu serbest kaldı. Bunun ardından bir süreliğine bir başka güreş platformları olan ECW (Extreme Championship Wrestling) ve WCW’de (Amerikan Güreşi Federasyonu) mücadele eden Sytch, daha sonrasında ise on yılı aşkın bir süre boyunca bağımsız bir şirkette dövüşmeye başladı.

Sytch, bağımsız şirketlerde çalıştığı sıralarda ara ara şu sıralar günümüzün en popüler güreş platformu olan WWE’de (World Wrestling Entertainment) de ringe çıktı ve 2011 yılında WWE’nin Onur Listesi’ne seçildi.

Yılda 250 bin pound kazanacak

Tammy “Diva Sunny” Sytch’ın, güreştiği dönemden bir kare

Sytch, 2007 itibarıyla ringlerden uzaklaştıktan sonra, kendisine yetişkin film endüstrisinde yeni bir kariyer imkânı buldu ve bazı yetişkin filmlerinde rol aldı.

47 yaşındaki güreş efsanesi, şimdi yetişkinlere özel bir site olan OnlyFans üzerinden para kazanmanın yeni bir yolunu buldu. Sytch , çıplak pozlarının olduğu çeşitli fotoğrafları ve videoları, ücret karşılığında abonelerin beğenisine sunmaya başladı.

Ringside News ve The Sun’a göre Sytch’ın yeni işi, ona yılda 250.000 pound kazandıracak.

Bu iki haber sitesinde yer alan rapora göre; her abone 134,96 dolar olan en düşük ücretli altı aylık abonelik için kaydolsa bile, Sytch yılda 215,396 dolar kazanacak:

“Sytch’ın her bir abonesi ayda 29,99 dolar öderse, yılda 287,184.24 dolar kazanacak. Bununla birlikte, yıllık izlenme sayısı bu iki rakam arasında eksiye, %20’ye düşebilir.”

Tammy Sytch: “Amacım bir numaralı içerik üreticisi olmak”

Bu izlenme sayısı yeteri kadar etkileyici olmayabilir ama Sytch, OnlyFans’teki profilini büyütebileceğinden ve daha fazla para kazanabileceğinden emin.         

Geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından bir tweet zinciri yapan Sytch, şunları söyledi:

“1996’da AOL’de en çok indirilen ünlü bendim. Yıl 2020, üzerinden 24 yıl geçti. Amacım OnlyFans’te bir numaralı içerik üreticisi olmak.

“Sayfamı yedekledikten sadece 96 saat sonra, tüm üreticiler arasında %1.8 ile zirvedeyim. Beni çekemeyenler! 47 yaşındaki bu tükenmiş ve yaşlanmış kız iş başında.” (ÖA)

“Ayşe Ongun, bu haberi Alan Savunması için GiveMeSports’tan çevirdi.

İlginizi Çekebilir

...
“Sporu kadın ya da erkek olarak ayırmak doğu değil”
...
Merve Tuncel, 800 metre serbest stilde olimpiyat A barajını geçti
...
Panseksüel sporcu, şişme kadınla evlendi: “Ateşli ve şefkatli”
...
Öğrencilerini istismar eden antrenöre ikinci kez tahliye

Popüler Haberler

...
Sebastian Vettel, Türkiye iktidarını ve yargısını eleştirdi: “Türkiye, bu mesajı vermek için doğru bir yer ve bunun nedeni açık”

820 kere okundu.

...
İngiltere’de gündem: Kadın spor yorumcuları

745 kere okundu.

...
Galatasaray’dan Barcelona’ya: Aysel Uçkan: “Barcelona’ya gelmek kolay olmadı, savaştım ve kazandım”

745 kere okundu.