Diğer Sporlar

Beşiktaş, Pınar Gültekin’in ailesini ağırladı

Alan Savunması

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş Aygaz Hentbol Takımı’nın Süper Lig’in 4’üncü haftasında Süleyman Seba Spor Salonu’nda Beykoz Belediyesi ile oynadığı maçta, merhume Pınar Gültekin’in annesi Şefika Gültekin ile babası Sıddık Gültekin’i ağırladı.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, kadına şiddete karşı farkındalık yaratmak amacıyla anlamlı bir etkinliğe imza attı. Buna göre, Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ve beraberindeki yöneticiler, Muğla’da feci bir şekilde öldürülen Pınar Gültekin’in ailesini, Beşiktaş Aygaz Hentbol Takımı’nın maçında ağırladı.

Gültekin ailesinin acısını paylaşan Ahmet Nur Çebi, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Bu tarz olayların bir daha asla yaşanmamasını temenni ediyorum. Pınar Gültekin’in mekanı cennet olsun. Gültekin ailesine başsağlığı diliyorum” diye konuştu.

Çebi, merhume Pınar Gültekin’in annesi Şefika Gültekin’e kızının isminin yazılı olduğu bir Beşiktaş forması hediye ederken babası Sıddık Gültekin’e de Beşiktaş Aygaz Takımı’nın Beykoz Belediyesi ile oynadığı maçın, merhume Pınar Gültekin’e atfettiğini belirten bir plaket takdim etti.

Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Gültekin ailesine bir kez daha başsağlığı dileklerini iletirken, Gültekin ailesi de Beşiktaş Spor Kulübü yöneticilerine ve sporcularına misafirperverlikleri nedeniyle teşekkür etti. 

İlginizi Çekebilir

...
Olimpik Kadın Boks Milli Takımı’ndan 3 madalya
...
2 yılda 258 bisikletli trafikte can verdi: Kazaların tamamında suçlu araçlar
...
Ünlü kayakçı Lindsey Vonn, selülitli fotoğrafını paylaşıp isyan etti!
...
Karoas+’dan “Aseksüel ve Gamer” etkinliği

Popüler Haberler

...
Başörtüsüyle spor yapan hâfıza linç girişimi: “İzlerken utandım, sen kadınsın, edebini bileceksin!”

620 kere okundu.

...
İngiltere’de gündem: Kadın spor yorumcuları

595 kere okundu.

...
12 yaş altı kız futbol Takımı erkekler liginin şampiyonu oldu

550 kere okundu.