Dünya, Futbol

Taylan Antalyalı’ya bir destek de Beşiktaşlı kadın futbolcu Berdan Bozkurt’tan

Alan Savunması

Onur Haftası’nı kutladığı için TV100’deki “VAR Odası” isimli programda hedef gösterilen Taylan Antalyalı’ya Beşiktaşlı erkek futbolcu Umut Nayir’in ardından Beşiktaşlı kadın futbolcu Berdan Bozkurt’tan da destek geldi.

A Milli Takım ve Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Taylan Antalyalı, her yıl Haziran ayının son haftasında düzenlenen Onur Haftası’na, üzerinde gökkuşağı renkleriyle “Powered by Pride” yazılı bir tişört giyerek destek verdi.

Türkçesi “Gururla destekliyorum” anlamına gelen tişörtü giydiği fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Taylan Antalyalı, bu tişörtü giymesi sebebiyle TV100’de yayımlanan “VAR Odası” isimli futbol yorum programında linç edildi.

tıklayın- Onur Haftasını kutlayan Taylan Antalyalı, canlı yayında linç edildi: “Milli takımdan atılsın, geyliğin reklamını yapamazsın”

Programda Antalyalı hakkında “Geyliğin reklamını yapıyor”, “burası Müslüman bir ülke”, “milli takım kadrosundan çıkarılmalı” gibi ifadeler kullanılırken ünlü futbolcuya futbol camiasından da destek geldi.

26 yaşındaki futbolcuya Beşiktaş erkek futbol takımı forması giyen Umut Nayir’in ardından kadın futbol takımı oyuncusu Berdan Bozkurt’tan dayanışma mesajı geldi

19 Yaşındaki Bozkurt, Instagram hikayesinde Gmag’in Antalyalı hakkında paylaştığı destek mesajın ekran görüntüsünü paylaşarak Taylan Antalyalı’nın yanında olduğunu belirtti.

İlginizi Çekebilir

...
VEDA
...
HDP Milletvekili Oya Ersoy, kadın sporcular hakkında konuştu: “Kadınlar, çocuklar, LGBTİ+’lar için laiklik yaşamsaldır”
...
Norveçli takıma “şort cezası” veren hentbol federasyonu başkanlarına kadın birliklerinden istifa çağrısı
...
VakıfBank, Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları’nda 13 isimle temsil edildi

SOSYAL AĞ

Popüler Haberler

...
Fatih Terim’den trans kadın Selin Ciğerci ile evli olan Tuzlasporlu futbolcu Gökhan Çıra’ya transfobik gönderme

1755 kere okundu.

...
Başörtülü sporsevere linç girişimi: “Tesettür böyle zulüm görmedi”

1590 kere okundu.

...
12 yaş altı kız futbol Takımı erkekler liginin şampiyonu oldu

1585 kere okundu.