Basketbol, Dünya

Bahar Çağlar, basketbol oynamak isteyen kız çocuklarına el uzatmaya hazırlanıyor

Alan Savunması

Milli basketbolcu ve Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı’nın kaptanlığını yapan, deneyimli sporcu Bahar Çağlar, “Bahar’ın Basketbol Atölyesi” adını verdiği yeni projesi ile genç kızlarla buluşmaya hazırlanıyor.

Geçen hafta, resmi sosyal medya hesaplarından projesi ile ilgili bir duyuru yapan Çağlar, “Kadın basketbolumuzda profesyonel olmak isteyen genç kızlarımız için yeni bir proje ile çok yakında karşınızda olacağız. Bu heyecanlı proje için sayfamı takipte kalın” ifadelerini kullanmıştı.

TIKLAYIN- “Kadın sporcuların başarısı beni gururlandırıyor”

Çağlar’ın projesinin detayları ortaya çıktı. Milli voleybolcu, kadın basketbolunda profesyonelleşme sürecine hazırlanan genç kızlarla, projenin ilk etabında çevrim içi olarak bir araya gelecek.

Atölye çalışmaları kapsamında, projeye katılacak sporculara kariyer hikayesini, doğru menajerlerle çalışmanın branşları için önemini, sporcuların markalaşma ve kariyer yönetim süreci ile kendilerinin saha içindeki başarılarına doğrudan ve dolaylı yoldan katkı verecek olan psikoloji, beslenme, bireysel gelişim gibi unsurlarla ilgili alanında uzmanlar ile birlikte eğitimler verecek olan Bahar Çağlar, ilerleyen süreçte de projeyi farklı içerik zenginlikleri ve uygulamalar ile geliştirip, kadın basketbolu için yetenekli, kendini her alanda geliştiren elit sporcular yetişmesi için çalışmalarına devam edecek.

İlginizi Çekebilir

...
FIBA kadın hakemlerin sayısını arttırmak için harekete geçti
...
Brianna Turner: Benim ebeveynlerim de polis ve bu ülkede polis şiddeti salgını var
...
Flaş iddia: “Fenerbahçe, kız arkadaşına da sözleşme istediği için Alina Iagupova ile yollarını ayırdı”
...
La Lakers’ın sahibi Jeanie Buss’e ırkçı saldırı ve hakaret: İfşa etti!

Popüler Haberler

...
Biseksüel boksör Nicola Adams, ırkçı ve homofobik saldırıları TikTok videosuyla gözler önüne serdi

285 kere okundu.

...
Gey olimpik sporcu: Sporda LGBTİ+ temsili ile ilgili 4 yıldır bir gelişme yok

285 kere okundu.

...
Gay Games Hong Kong 2022 kayıtları ertelendi

265 kere okundu.