Diğer Sporlar, Dünya

Ünlü güreşçi itiraf etti: “Bana tecavüz etmek isteyen bir eşcinseli öldürüp cesedini nehre attım”

Alan Savunması

WWE’nin eski yıldızı Marty Jannetty, kendisine tecavüz etmeye çalışan bir erkeği öldürdüğünü ve cesedi bir nehre attığını söyledi. Michaels, kafasını tuğlayla ezerek öldürdüğü kişinin cesedinin hala bulunamadığını kaydetti.

1980’lerde kendisi gibi güreşçi olan partneri Shawn Michaels ile sergiledikleri performansla ün kazanan WWE güreşçisi Marty Jannetty, sevenlerini ve güreş takipçilerini şaşkına çeviren bir paylaşımda bulundu.

Partneriyle birlikte toplam 20 şampiyonluğu bulunan Jannetty, Facebook gönderisinde, henüz 13 yaşındayken çalıştığı bir bowling salonunda, kendisine tecavüz etmek isteyen eşcinsel bir erkeği öldürüp cesedini gizlediğini açıkladı.

Bu kişinin bir uyuşturucu satıcısı olduğunu söyleyen Jannetty, ilgili kişiden uyuşturucu almak istediğini ve o kişinin de kendisini salonun dışına çağırdığını söyledi.

“İlk kez bir insanı ortadan kaldırdım”

Bunu daha önce hiç kimseye anlatmadığını belirten Jannetty, yaşananları şöyle anlattı:

“Bunu daha önce hiç kimseye, erkek kardeşim Geno’ya bile anlatmadım. 13 yaşındaydım, Victory Lanes bowling salonunda çalışıyordum ve orada çalışan bir ibneden esrar satın alıyordum. Uyuşturucuyu ellerimin üzerine koydu ve beni binanın arka tarafına götürdü… Ne yapmaya çalışacağını zaten biliyorsun.

“Bu, böylelikle ilk kez bir insanı ortadan kaldırdım. Onu asla bulamadılar… Chattahoochie Nehri’ne bakmaları gerekiyordu.”

“Kafasını tuğlayla ezdim”

Jannetty, Facebook gönderisini sildi ancak Çarşamba günü Millennium Wrestling Federation ile yaptığı röportajda hikayesini yeniden doğruladı. Olayla ilgili daha fazla ayrıntı veren Jannetty, uyuşturucu satıcısının kendisini bir arabasının içine götürdüğünü ve burada uyuşturucu verirken kasıklarına dokunduğunu söyledi. 

Satıcının, daha sonra kendisini saçlarından tutarak binanın arkasına sürüklediğini söyleyen Jannetty, “Kendimi korumasaydım, o adam bana tecavüz ederdi” dedi.

Jannetty, o an “korktuğunu” ve saldırgandan kurtulmak için çabaladığını, bu sırada da yakınında bir tuğla gördüğünü söyledi. Jannetty, yaşananları şöyle anlattı:

“Niyetim onu öldürmek değildi, kendimi savunmak istemiştim. Öldürülmeyi hak ettiğini söyleyemem ama dayak yemeyi hak etti ve tuğlayla kafasın vururken, sadece ona dayak atmak istemiştim, onu öldürmeye çalışmıyordum.

“Onu nehre sürükleyip içine attım ve haberlerde, kayıp olduğunu gördüm. Canımı yaktı ve o gün kararımı verdim: Bir daha kimse beni incitemezdi”

Jannetty, eşcinsellere karşı hiçbir nefretinin olmadığını belirtti.

Jannetty’nin bu itirafı sonrası Columbus Polis Departmanından bir temsilci bunu araştıracaklarını söyleyerek “İlk olarak, gönderideki sınırlı bilgilerle eşleşen herhangi bir kayıp şahıs veya kimliği belirsiz cenaze vakası olup olmadığına bakacağız.” dedi.

İlginizi Çekebilir

...
Nicola Adams: Basında ‘biseksüel’ olarak anılmak sinir bozucu olmaya başlamıştı
...
Lori Lindsey: Trans kadınların sporda yer alması, hiç kimse için tehdit unsuru olmaz
...
Kadın belediye başkanı, mesaiye pedal çevirerek başladı
...
Pembe Top, bu yıl Neslihan Atagül Doğulu’da

Popüler Haberler

...
Başörtüsüyle spor yapan hâfıza linç girişimi: “İzlerken utandım, sen kadınsın, edebini bileceksin!”

510 kere okundu.

...
12 yaş altı kız futbol Takımı erkekler liginin şampiyonu oldu

455 kere okundu.

...
Dilara Gedikoğlu: Cinsiyet ayrımı sadece sporda değil toplumdaki çoğu noktada karşımıza çıkıyor

435 kere okundu.