Dünya - Futbol - Aralık 4, 2019

Fatih Altaylı, spor programında kadın sunucunun sorusuna karşı stüdyoyu terk etti: “Senden tavsiye alacak halim yok”

Gazeteci Fatih Altaylı, HaberTürk’te katıldığı bir spor tartışma programında kadın sunucunun kendisine sorduğu Emre Belözoğlu sorusuna karşı stüdyoyu terk etti.

Gazeteci Fatih Altaylı, HaberTürk Tv’de Hande Sarıoğlu moderatörlüğü ve Emin Çağlar ile Serkan Reçber’in de yorumlarıyla gerçekleşen Spor Saati adlı programa konuk oldu. Altaylı, spor gündemine dair değerlendirmelerin yapıldığı programda Sarıoğlu’nun sorduğu Emre Belözoğlu sorusuna karşı sinirlerine hakim olamadı.

Süper Lig’in 13. haftasında oynanan TrabzonsporGalatasaray mücadelesinden sarı kırmızılı futbolcu Ömer Bayram’ın rakibine yaptığı hareket ile ilgili Fatih Altaylı verilen sarı kartın doğru olduğunu ifade etti.

Altaylı’nın yorumunun ardından moderatör Sarıoğlu’nun ”Aynı hareketi Fenerbahçeli Emre Belözoğlu yapsaydı yorumunuz ne olurdu?” şeklindeki soru yöneltince stüdyoda gergin anlar yaşandı.

Galatasaraylılığıyla bilinen Altaylı, sorunun kendisine bir hakaret olduğunu söyleyerek “Kim olsa aynı yorumu yaparım. Ben ahlaksız bir adam değilim. Bana yaptığın saygısızlıktır. Siz konuşun, ben gidiyorum” şeklinde tepki verdi.

Sarıoğlu, bu tavrının üzerine Altaylı’ya sakin olmasını önerirken, Altaylı “Senden sakinleşme tavsiyesi alacak halim yok” yanıtını vererek stüdyoyu terk etti.

Rejinin reklam arası verme tavsiyesini geri çeviren Sarıoğlu programa devam etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir