Dünya, Futbol

Akit gazetesi, toplumsal cinsiyet eşitliği çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe’yi hedef gösterdi

Alan Savunması

Akit gazetesi, toplumsal cinsiyet eşitliği için kulüp içinde eğitimler vermeye başladığını açıklayan Fenerbahçe’yi hedef gösterdi.

Geçtiğimiz sezon He For She hareketine katıldıktan sonra toplumsal cinsiyet eşitliği çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, bu alandaki çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Sarı lacivertli camia, dün resmi sitesinden yaptığı açıklamayla kulüp çalışanlarının toplumsal cinsiyet eşitliği için eğitimler aldığını ve bu doğrultuda seminerler vermeye hazır olduğunu duyurdu.

TIKLAYIN- Fenerbahçe Spor Kulübü toplumsal cinsiyet eşitliği için harekete geçti

Fenerbahçe’nin ‘kulüp çalışanlarımız toplumsal cinsiyet eşitliği seminerleri vermeye hazır başlığıyla duyurduğu çalışma, Akit gazetesi tarafından cinsiyetçi bir dille hedef gösterildi.

Gazete, Fenerbahçe’nin bu çalışmasını ”Koç, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği zırvasını spora taşıyor! Bu iş delikanlı Fenerlileri bozar” başlığıyla haberleştirdi. Haberde, ”toplumsal cinsiyet eşitliği” kavramı ”Siyonist aktörlerin cinsiyet bozarak aile yapısını dağıtmaya yönelik bir proje” olarak ifade edildi.

Uğur Kağan Hanoğlu imzasıyla çıkan haberde ”Koç Grubu, BM ve UNICEF eliyle Türkiye’de uygulanmak istenen ‘aileyi tahrip etme’ projelerinin taşeronluğuna soyundu” ifadeleri kullanıldı.

Toplumsal cinsiyet eşitliğinden ”kadın ve erkek cinsiyetini bozarak eşcinsel bireyler oluşturmayı amaçlayan bir çalışma” olarak bahsedildiği haberde şu ifadelere yer verildi:

”Kadın ve erkek cinsiyetini bozarak eşcinsel bireyler oluşturmayı amaçlayan Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Projeleri, son 4 yıldan bu tarafa okullarda ve birçok kurumda AB sponsorluğunda uygulanmaya çalışıyor. Siyonist projeye en büyük desteği ise Koç Grubu’nun vermesi dikkat çekiyor. Koç Grubu kendi şirketlerinde uygulamaya koyduğu projeye şimdi de kontrolünde bulunduğu ve sponsor olduğu spor kulüplerini eklemeye başladı. 

Okullarda eğitim gören milyonlarca çocuğun cinsiyet karakteriyle oynayarak sapkın eğilimleri artırarak aileyi dağıtma hesapları yapan Siyonist akıl, toplum genelinde büyük bir etkiye sahip olan spor alanını da boş bırakmıyor. Siyonist aklın taşeronluğunu yapanlar, toplumun büyük çoğunluğunun ilgi gösterdiği spor alanını kullanarak gençleri ve çocukları cinsel sapkınlığa karşı duyarsız hale getirmek istiyorlar.”

Yeni Akit Gazetesi

(ASK)

İlginizi Çekebilir

...
VEDA
...
HDP Milletvekili Oya Ersoy, kadın sporcular hakkında konuştu: “Kadınlar, çocuklar, LGBTİ+’lar için laiklik yaşamsaldır”
...
Norveçli takıma “şort cezası” veren hentbol federasyonu başkanlarına kadın birliklerinden istifa çağrısı
...
VakıfBank, Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları’nda 13 isimle temsil edildi

SOSYAL AĞ

Popüler Haberler

...
Fatih Terim’den trans kadın Selin Ciğerci ile evli olan Tuzlasporlu futbolcu Gökhan Çıra’ya transfobik gönderme

1755 kere okundu.

...
12 yaş altı kız futbol Takımı erkekler liginin şampiyonu oldu

1595 kere okundu.

...
Başörtülü sporsevere linç girişimi: “Tesettür böyle zulüm görmedi”

1590 kere okundu.